BHP Niemodlin

Pełen zakres usług BHP – Niemodlin:

Serwis BHP – Niemodlin

Podstawowa oferta to całościowe wykonanie zadań służb BHP na zasadzie zlecenia. Co zyskuje pracodawca? Profesjonalną służbę BHP złożoną ze specjalistów ze znacznym doświadczeniem, jednocześnie firma – klient nie jest obarczona takimi znacznymi kosztami, jak w przypadku zatrudnienia BHP – owca na etat.

Szkolenia BHP Niemodlin

W Niemodlinie i pobliskich miejscowości realizujemy szkolenia:
Szkolenia wstępne BHP, jakie muszą przejść nowi pracownicy;
Szkolenia okresowe z zakresu BHP: zakres szkolenia BHP okresowego każdorazowo konsultujemy z pracodawcą, tak aby jak najlepiej trafiało ono w potrzeby z zakresu BHP w zakładzie.
Szkolenia z pierwszej pomocy – w każdej firmie wymagane jest określenie pracowników odpowiedzialnych za pierwszą pomoc przedmedyczną. Przede wszystkim do takich osób kierujemy nasze szkolenie. Na tym kursie pokazana jest część zawierająca teorię (podstawy traumatologii – wiedzy o urazach, omówienie różnych sytuacji teoretycznych, również z zastosowaniem treści audiowizualnych, np. filmy), a także część praktyczna kiedy ćwiczy się zdobytą wiedzę teoretyczną na manekinach i w parach.

Ryzyko zawodowe – ocena – pełna dokumentacja – Niemodlin

Sporządzamy oceny ryzyka zawodowego na każde wskazane stanowisko pracy, nasze doświadczenie, materiały pozwalają odpowiedni ocenić ryzyko zawodowe na każdym stanowisku pracy, a także wskazać środki ochronne adekwatne do możliwości pracodawcy. Nasza dokumentacja spełnia najwyższe kryteria określone dla procedur oceniania ryzyka.

Postępowania po wypadkach w przedsiębiorstwach z Niemodlina

Przeprowadzamy dla naszych klientów postępowania powypadkowe po wypadkach: lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych. Jako element usługi, możemy również reprezentować pracodawcę – naszego klienta przed organami państwowymi, jak Inspekcja Pracy – w zakresie związanym z BHP.

Przygotowanie jednostek z Niemodlina do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej

Przygotowujemy także zakłady pracy do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepid-u – w zakresie związanym z BHP; w przygotowaniach tych bierzemy pod uwagę przewidywany termin kontroli / czasu, jaki do kontroli pozostał.

BHP: Niemodlin i inne miejscowości powiatu opolskiego

bądź skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą

BHP Niemodlin - profesjonalny serwis BHP w Niemodlinie

Osoba do kontaktu:

Leszek Maruszczyk

e-mail:
pwljm.pl@gmail.com

telefon:
+48 602 718 659

P.W. LJM na Facebooku / BHP Niemodlin – bądź na bieżąco z informacjami z zakresu BHP:

.

Potrzebujesz usług BHP w innej miejscowości? Sprawdź te lokalizacje: