BHP Ożarowice

Pełen zakres usług BHP Ożarowice:

Służba BHP w Ożarowicach

Podstawowa nasza oferta to pełne realizowanie obowiązków służb bezpieczeństwa i higieny pracy na podstawie zlecenia. Co zyskuje pracodawca? Profesjonalną służbę bezpieczeństwa i higieny pracy składającą się ze specjalistów z długoletnim doświadczeniem, jednocześnie jego firma nie jest obciążona tak znacznymi kosztami, jak w przypadku zatrudnienia BHP – owca na etat.

Szkolenia BHP w Ożarowicach

W Ożarowicach i okolicy prowadzimy szkolenia:
Szkolenia wstępne ogólne BHP
Szkolenia okresowe z zakresu BHP
Szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej

Ryzyko zawodowe – ocena wraz z dokumentacją – Ożarowice

Sporządzamy oceny ryzyka zawodowego na dowolne stanowisko pracy, zgromadzona przez Nas wiedza i doświadczenie pozwalają odpowiednio określić ryzyko zawodowe na każdym stanowisku pracy, oraz zaproponować środki ochronne stosowne do możliwości przedsiębiorstwa, a jednocześnie w pełni skuteczne.

Wypadki przy pracy – postępowania powypadkowe Ożarowice

Przeprowadzamy dla naszych klientów postępowania powypadkowe po wypadkach: lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych. W ramach postępowania powypadkowego, reprezentujemy także pracodawcę – naszego klienta przed organami państwowymi, jak np. Prokuratura – w zakresie związanym z BHP.

Przygotowanie pracodawców z Ożarowic do kontroli z PIP, Sanepid-u

Przygotowujemy również zakłady do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej (w zakresie dotyczącym BHP), w przygotowaniach takich bierzemy pod uwagę przewidywany termin kontroli.

Profesjonalne usługi BHP w Ożarowicach i innych miejscowościach powiatu tarnogórskiego

.