Szkolenia BHP Reńska Wieś P.W. LJM Leszek Maruszczyk

BHP Reńska Wieś

Pełen zakres usług BHP – Reńska Wieś:

 

Zadania służb BHP w Reńskiej Wsi

Oferujemy kompleksową realizację zadań związanych z Bezpieczeństwem i higieną pracy na podstawie zlecenia. Co zyskuje pracodawca – klient naszej firmy? Profesjonalną komórkę BHP składającą się z pracowników legitymujących się długoletnim doświadczeniem. Zarazem taki pracodawca nie ponosi tak wysokich kosztów, jak w przypadku zatrudnienia BHP – owca na etat.

Potrzebujesz szkoleń BHP, lub usług BHP? Zadzwoń!

+48 602 718 659

 

Służba BHP Reńska Wieś P.W. LJM Leszek Maruszczyk

Szkolenia z zakresu BHP:

Na terenie Reńskiej Wsi, oraz okolic przeprowadzamy szkolenia:
Szkolenia wstępne ogólne BHP, które powinni odbyć nowi pracownicy w pierwszym dniu zatrudnienia;
Szkolenia okresowe z zakresu BHP: ich zakres i tematykę zawsze omawiamy z pracodawcą, by jak najlepiej trafiało ono w potrzeby związane z BHP w danym zakładzie.
Szkolenia z pierwszej pomocy – w każdej firmie powinno się określić osoby do udzielania pomocy przedmedycznej – przede wszystkim takim osobom dedykujemy wymienione szkolenie. Na tym kursie wyłożona jest część zawierająca teorię (podstawy traumatologii, omówienie różnych sytuacji teoretycznych, także z użyciem treści audiowizualnych filmy), oraz część praktyczna kiedy ćwiczy się zdobytą wiedzę teoretyczną na manekinach i w parach.

Ryzyko zawodowe – ocena – pełna dokumentacja – przedsiębiorstwa z Reńskiej wsi

Wykonujemy oceny ryzyka zawodowego na dowolne stanowisko pracy, nasze doświadczenie, materiały pozwalają odpowiednio ocenić ryzyko zawodowe na każdym stanowisku pracy. Przedsiębiorca nie musi się zatem obawiać zakwestionowania dokumentów przez PIP w trakcie ewentualnej kontroli.

Postępowania powypadkowe w zakładach pracy z Reńskiej Wsi

Prowadzimy na zlecenie postępowania powypadkowe po wypadkach: – lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych;- wypadkach w drodze do pracy i z pracy- wypadkach uczniów- wypadkach osób spoza zakładu. W ramach postępowania powypadkowego, możemy także reprezentować firmę – naszego klienta przed organami nadzoru nad warunkami pracy, jak Państwowa Inspekcja Pracy, Sanepid, Prokuratura – w zakresie związanym z BHP.

Przygotowanie firm z Reńskiej Wsi do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepid-u

Przygotowujemy także zakłady do kontroli z PIP, Inspekcji Sanitarnej – w zakresie związanym z BHP; w przygotowaniach tych bierzemy pod uwagę przewidywany termin kontroli / czasu, jaki do kontroli pozostał.

Szukasz usług BHP w innej miejscowości? Sprawdź tutaj:
BHP Reńska Wieś - zobacz naszą pełną ofertę szkoleń BHP, nadzoru BHP i usług BHP