BHP Tarnowskie Góry

Kompleksowy nadzór z zakresu BHP Tarnowskie Góry:

Zadania służby BHP – Tarnowskie Góry

Oferujemy wykonanie pełnej gamy zadań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy na podstawie zlecenia. Co zyskuje pracodawca? Profesjonalną służbę bezpieczeństwa i higieny pracy składającą się ze specjalistów BHP z długoletnim doświadczeniem. Zarazem nie ponosi on tak wysokich kosztów, jak w przypadku zatrudnienia BHP – owca na etat.

Szkolenia z zakresu bezpiecznej pracy

W Tarnowskich Górach, oraz okolicach wykonujemy szkolenia:
Szkolenia wstępne BHP
Szkolenia okresowe z BHP
Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenie wstępne BHP Tarnowskie Góry P.W. LJM Leszek Maruszczyk

Ocena ryzyka zawodowego – pełna dokumentacja – Tarnowskie Góry

Sporządzamy oceny ryzyka zawodowego na każde wskazane stanowisko pracy, zgromadzona przez Nas wiedza i doświadczenie pozwalają odpowiedni ocenić ryzyko zawodowe na każdym stanowisku pracy, oraz wskazać środki zmniejszające ryzyko stosowne do możliwości firmy. Nasza dokumentacja spełnia najwyższe kryteria określone dla procedur oceny ryzyka.

Postępowania po wypadkach w firmach z Tarnowskich Gór

Przeprowadzamy dla naszych klientów postępowania powypadkowe po wypadkach: lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych. Jako element usługi, możemy również reprezentować zakład – naszego klienta przed organami państwowymi, jak PIP, Sanepid – w zakresie związanym z BHP.

Przygotowanie jednostek z Tarnowskich Gór do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Przygotowujemy także zakłady pracy do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej – w zakresie związanym z BHP; w przygotowaniach takich bierzemy pod uwagę planowany termin kontroli / czas, jaki do kontroli pozostał.

Skontaktuj się z nami w sprawie obsługi BHP

ZOBACZ TUTAJ – pełna oferta usług BHP

Ten wpis został wyszukany dzięki frazom:

  • urzd pracy tarnowskie gry