BHP Kolonowskie

BHP Kolonowskie

Pełen zakres usług BHP Kolonowskie:

Służba BHP w Kolonowskiem

Oferujemy pełną realizację zadań BHP na podstawie zlecenia. Pracodawca zyskuje profesjonalną służbę bezpieczeństwa i higieny pracy składającą się z pracowników z długoletnim doświadczeniem, jednocześnie taki przedsiębiorca nie jest obarczony tak znacznymi kosztami, jakie powodowałoby stworzenie komórki bezpiecznej pracy z ludzi pracujących na umowę.

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Potrzebujesz szkoleń BHP, lub usług BHP? Zadzwoń!

+48 602 718 659

W Kolonowskiem, oraz okolicach prowadzimy szkolenia:
Szkolenia wstępne ogólne BHP
Okresowe z BHP
Szkolenia z pierwszej pomocy

Ryzyko zawodowe – ocena – pełna dokumentacja – firmy z Kolonowskiego

Oceniamy ryzyko na wszystkich wskazanych stanowiskach pracy z przeanalizowaniem panującej na nich organizacji pracy, szkodliwości, uciążliwości, zagrożeń biologicznych, z uwzględnieniem wydatku energetycznego pracy.

Wypadki w pracy – postępowania powypadkowe Kolonowskie

Prowadzimy na zlecenie postępowania powypadkowe po wypadkach: lekkich, ciężkich, zbiorowych i śmiertelnych. Jako element usługi, reprezentujemy również pracodawcę – naszego klienta przed organami nadzoru nad warunkami pracy, jak Inspekcja Pracy – w zakresie związanym z BHP.

Przygotowanie jednostek z Kolonowskiego do kontroli z Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej

Przygotowujemy także firmy do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej (w zakresie dotyczącym BHP) w przygotowaniach takich bierzemy pod uwagę przewidywany termin kontroli / okres czasu, jaki do kontroli pozostał.

BHP – pełna oferta tutaj

Szukasz informacji o usługach BHP w innym mieście? Zobacz: